Трамвай се запали тази сутрин в София. Няма пострадали пътници, пише Offnews.

Инцидентът е станал на столичната улица "Граф Игнатиев" близо до кръстовището с бул. "Васил Левски". Трамваят се е движел по линия 10, имал е технически проблеми със спирачките, съобщиха от Центъра за градска мобилност.

НАГЪЛ ШОФЬОР ЗАСИЧА ТРАМВАЙ, ЗА ДА МИНЕ ПО РЕЛСИТЕ (ВИДЕО)

След инцидента вторият вагон е подменен и трамваят е продължил по график.
КАК ИЗГЛЕЖДА ЕДНА КАТАСТРОФА ОТ ТРАМВАЙНАТА КАБИНА (ВИДЕО)
Източник: Offnews
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!