Тровят кучета в градинките, опасно е и за децата

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.11.2015 18:07
62
0

Наша зрителка от столичния квартал Борово се оплака пред нашия репортер Ева Веселинова, че неизвестни разхвърлят отрова в градинките на междублоковите пространства, заради което умират домашни любимци. Отровата обикновено е в храна, която е апетитна за кучетата. Те я поглъщат и не след дълго умират. Тази отрова е опасна и за децата, така че това просто трябва да спре!

 

ЗООПОЛИЦИЯ

 

Очакваме да видим първите действия, които ще предприеме Зоополицията по този случай. Надяваме се да са светкавични, преди не дай си, Боже, на следващата хвърлена отрова да попадне дете.

 

Вижте още причини да държим толкова на Зоополицията: 

 

ДЕЦА СЕ ОПИТВАТ ДА УБИЯТ КУЧЕ

 

МЪЖ БИЕ ШАМАР НА КУЧЕ И ГО РИТА НА УЛИЦАТА

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.