Уволниха шефа на националния стадион заради джипа на Боби Михалов? (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.06.2019 14:01
71
0

Освободиха директора на Националния стадион "Васил Левски“ Георги Кузев.

 

За момента от Министерството на младежта и спорта не посочват мотив за решението си.

 

Медиапул пише, че според неофициална информация то се дължи на гафа му с джипа на президента на Българския футболен съюз (БФС) Борислав Михайлов. Припомняме, че след края на евроквалификацията между България и Косово Борислав Михайлов избегна среща с медиите, минавайки с джипа си през лекоатлетическата писта.

 

БОБИ МИХАЙЛОВ СЕ ИЗНИЗВА ТАЙНО ОТ СТАДИОНА СЛЕД ПОЗОРА С КОСОВО (ВИДЕО)

 

Това значително уврежда покритието ѝ и впоследствие затруднява тренировките и участието в състезания на лекоатлети.

 

Кузев пое поста през 2013, а преди това работеше в БФС като директор на търговския отдел и отговаряше за маркетинга и рекламата.

 

 

Източник: Медиапул

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.