Валентин Кулагин: Излязох от Вип Брадър с етикет на победител

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.10.2018 10:16
119
0

"Аз съм един от малкото хора в къщата на Вип Брадър, които успяваха да забавляват публиката. Това заяви гримьорът Валентин Кулагин в предаването "Събуди се" по Нова телевизия.

 

“Аз съм един от малкото хора в Къщата, които успяваха да забавляват хората. С мен зрителят се смееше. Имах страхотни моменти. Излязох от предаването с етикет на победител. Всички хора по улиците много ми се радват“. Това заяви в студиото на “Събуди се“, каза още Кулагин.

 

“Бях единственият в къщата, който се опита да опознае останалите участници. Задавах им въпроси, интересувах се от тях. Те обаче не ми дадоха шанс, защото бяха изплашени от мен“, разкри той.

 

"Един от най-приятните участници в предаването беше Ванко 1", сподели Кулагин.

 

"Хората навън ме харесват и ме поздравяват. Спират ме да се снимаме", завърши гримьорът.

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.