Вандали откраднаха част от коледната украса в София (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.12.2019 7:50
52
0

Открадната е част от коледната украса в София, пише Клуб Z.

 

Задигнати са и табелките с послания на дарителите на "Елхите на таланта", които се намират пред НДК. Парите, събрани от коледната инициатива, ще помогнат на талантите на фондация "Стоян Камбарев", както и на 10 даровити деца и техните многодетни семейства в нужда.

 

35-те дръвчета бяха поставени на 1 декември, а целта е след 15 януари да бъдат засадени.

 

Актрисата Деси Тенекеджиева обяви, че има видеонаблюдение и то ще покаже кои са виновниците за случилото се.

 

 

Източник: Клуб Z

Видео: Нова тв

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.