Хулигани са унищожили няколко млади дръвчета в центъра на столицата, алармираха от Спаси София.
Видеото от ул. Г.С. Раковски, заснето от Кали Сотирова, показва, че са счупени 10-тина дръвчета. Те се намират в близост до Френската гимазния.
От Спаси София призоваха кмета Йорданка Фандъкова и СДВР незабавно да установят извършителите посредством струващото милиони видеонаблюдение в центъра.
От там очакват не само възстановяване на щетата, но и публично порицание на извършителите.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!