Възрастен мъж пропадна в шахта на „Топлофикация”

Възрастен мъж пропадна в шахта на „Топлофикация”

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.10.2018 11:47
68
0

Възрастен мъж пропадна в шахта на „Топлофикация” в столицата. Това се е случило тази сутрин на кръстовището на бул. „Васил Левски” и ул. „6-и септември”, предаде Нова тв.

 

 

 

Шахтата е била отворена, за да бъде почистена от служители на ВиК. Инцидентът е станал малко преди 10.00 ч. 72-годишен мъж е пресичал, когато единият му крак е попаднал в шахтата. Той е получил открита фрактура на десния крак и е откаран в „Пирогов”.

 

 

По думите на служителите на ВиК шахтата е била оградена с конуси, но не е имало лента, която да предупреждава за ремонтни дейности.

 

 

От „Топлофикация” и ВиК все още няма официален коментар за това дали е имало служител около шахтата, който да предотврати инцидента.

 

Източник: Нова тв

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.