Вегани активисти щурмуваха известен месарски магазин в Австралия. Лидерът на групата призоваваше клиентите към хуманно отношение към животните, използвайки мегафон. Протестиращите се наредиха пред магазина „Menderwest Meats“ в град Пърт и носеха снимки, показващи кланици, съобщава Daily Mail.
ВЕГАН СЕ ПОБОЛЯ СЛЕД КАТО ЯДЕ ПО ПОГРЕШКА ПИЦА С ШУНКА ОТ "DOMINO'S"

Видео от демонстрацията беше заснето и публикувано в социалните мрежи.

„Тези животни никога не са искали да участват в това, никога не са искали да умрат за вас ", крещи лидерът на групата. "Те умряха в газова камера, само заради вашето просто и ненужно удоволствие", прокламира oще вегантът.
ВЕГАН БУЛКА НЕ ПОКАНИ СОБСТВЕНОТО СИ СЕМЕЙСТВО НА СВАТБАТА, ЗАЩОТО ЯДАТ МЕСО
Веганите наричат витрините с месо „дефиле на смъртта“ и обвиняват месарите, че нямат „срам от това, което извършват“.

След това протестиращите положили цветя пред витрините в знак на възпоменание към животните.

Източник: Daily Mail
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!