Юлиан Вергов е в болница

Юлиан Вергов е в болница

Всичко от Борислава Василева
Борислава Василева
25.02.2025 11:21
5883
0

Юлиан Вергов е в болница. Това разбираме от публикация във Facebook страницата на актьора. 

Той не разкри конкретните причини за хоспитализацията, но загатна, че се е случил инцидент, довел до необходимостта от настаняването му в болница.

Вергов се обърна с типичното си чувство за хумор към своите почитатели, които вече са закупили билети за предстоящите театрални представления с негово участие.

"Аз обичам България" се завръща с нови капитани (видео)

"Мили хора, сдобили се билети за постановки, в които и аз участвам! Искрено ви се извинявам, но се наложи инцидентно да ме отремонтират и поне 10-тина дни няма да можем да обменим енергии."

Актьорът увери своите фенове, че се чувства добре.

Пожелаваме му скорошно възстановяване!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.