За полицейско насилие на ГКПП-Кулата съобщи протестиращ

За полицейско насилие на ГКПП-Кулата съобщи протестиращ

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.11.2018 8:29
43
0

Лидерът на протестите в Благоевград – Александър Стамболийски, който участва в блокадата на ГКПП-Кулата вчера, заяви, че жандармерията е използвала сила срещу протестиращите на граничния пункт.

 

 



„Пред очите на всички униформените служители блъскаха, удряха и буквално ни прегазиха“, посочи Стамболийски, цитиран от Дарик.

 



„Тези момчета, които успяха да се отскубнат от полицейската схватка, докато бяхме изблъсквани, след това бяха отведени в полицейските бусове и бяха бити. Полицията употреби сила срещу хората, докато в цялата страна униформените свалиха щитовете“, допълни той.

 



Той увери, че протестите ще продължат с още по-голяма сила. За днес в Благоевград е планиран голям протест.

 

Източник: Дарик

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Новини

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.