Задържаха баща, пребивал системно децата си. 15-годишно момче е подало сигнал в полицията за системен физически тормоз, който родителят упражнявал над него, братята и сестрите му, съобщиха от полицията в Разград, цитирани от "Фокус".

Около 21 часа в петък 40-годишният му баща за пореден път нанесъл побой на детето и то се обадило в полицията.
БЛИЗНАЧЕТА С ТЕЖКИ ТРАВМИ БЯХА ПРИЕТИ В БОЛНИЦА, ПОДОЗИРА СЕ ДОМАШНО НАСИЛИЕ (ВИДЕО)
По случая е образувано досъдебно производство за причиняване на телесна повреда по начин, особено мъчителен за пострадалия.
ДА СЕ НАКАЗВА ЛИ СЪС ЗАТВОР ДОМАШНОТО НАСИЛИЕ НАД ДЕТЕ?
.jpg)
Според Наказателния кодекс, ако телесната повреда е лека, санкцията е лишаване от свобода до 1 година или пробация; ако е средна – от 2 до 10 години; ако е тежка – от 3 до 15 години.
Източник: Фокус
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!