Заловиха вандалите, чупили асансьора на варненската болница "Св. Анна"

Заловиха вандалите, чупили асансьора на варненската болница "Св. Анна"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.11.2019 10:59
58
0

Задържаха двамата вандали, които буйстваха в асансьора на Окръжна болница във Варна, съобщава dir.bg. Те са на 24 и 32 години и са криминално проявени. 

 

Вчера от полицията съобщиха, че малко след 19:00 ч на 3 ноември 2019 г. неизвестни извършители са повредили камерата и са откраднали 7 осветителни тела от пътническия асансьор на варненската болница "Св. Анна".

 

 

ВАНДАЛИ ПОСЯГАТ НА КАМЕРА В АСАНСЬОР НА БОЛНИЦА (ВИДЕО)
 

 

Извършителите остават в ареста за 24 часа. 

 

 

Източник: dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.