Задържаха двамата вандали, които буйстваха в асансьора на Окръжна болница във Варна, съобщава dir.bg. Те са на 24 и 32 години и са криминално проявени.
Вчера от полицията съобщиха, че малко след 19:00 ч на 3 ноември 2019 г. неизвестни извършители са повредили камерата и са откраднали 7 осветителни тела от пътническия асансьор на варненската болница "Св. Анна".
ВАНДАЛИ ПОСЯГАТ НА КАМЕРА В АСАНСЬОР НА БОЛНИЦА (ВИДЕО)
Извършителите остават в ареста за 24 часа.
Източник: dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!