На магистрала "Тракия" се запали автобус, превозващ 31 деца и две учителки, съобщи Dir.bg.
Всички ученици са изведени от автобуса. За щастие, няма пострадали.
Сигналът за инцидента, който е станал на 316-ия километър в района на Карнобат, е подаден около 14.40 часа. По първоначални данни е пламнала предната част на автобуса.
В момента продължават гасителните дейности, след което ще бъде извършен оглед за установяване на причините, довели до инцидента.
Учениците и двете преподавателки са пътували по маршрут Слънчев бряг-Крумовград, като са се връщали от екскурзия.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!