Кметът на София Йорданка Фандъкова нареди спешна проверка на всички подлези в София. Повод за внезапната проверка е инцидент с жена, която пропадна в опасна шахта в подлез на бул. "България", за който ви съобщихме.
.jpg)
ОПАСНА ШАХТА „ДЕБНЕ“ В РЕМОНТИРАН ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ПОДЛЕЗ НА БУЛ. „БЪЛГАРИЯ“
,,За съжаление е поддала решетката на подлез на бул. "България" и веднага авариен екип се е притекъл, за да помогне на пострадалата жена", коментира Фандъкова, цитирана от Novini.bg . Столичният кмет увери, че решетката ще бъде подменена в най-кратки срокове
.jpg)
,,Подлезите са най-честите места за вандализъм. Затова трябва да бъдат проверявани ежеседмично и да се предприемат мерки, за да не допускаме подобни инциденти", каза още Фандъкова.
Източник: Novini.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!