Заплащането на медицинските сестри в България е обидно ниско, а натоварването е голямо, казва Маргарита.
Затова тя ще замине за Германия. Там ще получава 2900 евро.
Вече е подготвила документите си и усилено учи немски, разказва в свое видео Дойче веле.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!