Защо напускам България: една медицинска сестра разказва (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.07.2019 6:51
62
0

Заплащането на медицинските сестри в България е обидно ниско, а натоварването е голямо, казва Маргарита.

 

Затова тя ще замине за Германия. Там ще получава 2900 евро.

 

Вече е подготвила документите си и усилено учи немски, разказва в свое видео Дойче веле.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.