Защо заминах за Германия: разказът на майка на дете с увреждане (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.05.2019 12:22
76
0

Анелия Димова напуска България в името на болната си дъщеря.

 

 

Вече осем години двете живеят в Германия. Там дъщеря ѝ ходи на училище, а тя - на работа.

 

 

В България това би било невъзможно. Вижте цялата история в интервюто на Дойче веле.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.