Завод на "Фолксваген" в България? Да, ама... през крив макарон! (видео)

Завод на "Фолксваген" в България? Да, ама... през крив макарон! (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
14.07.2019 10:40
63
0

След като няколко месеца България със затаен дъх очакваше решението за новия завод на "Фолксваген", страната ни изгуби битката. Тази седмица стана ясно, че автомобилният гигант е предпочел да позиционира новия си филиал в съседна Турция.

 

КРАЙ НА НАДЕЖДИТЕ: "ФОЛКСВАГЕН" ИЗБРА ТУРЦИЯ ПРЕД БЪЛГАРИЯ ЗА НОВИЯ СИ ЗАВОД

 

Добре познатият на социалната мрежа киберфолклорист Иван Червенков отбеляза новината с поредния си забавен колаж. В "прав текст" той заявява, че България ще види новия завод на "Фолксваген"... ама през крив макарон.

 

На фотоса се вижда премиерът Бойко Борисов, емблемата на автомобилната компания и, разбира се, едни много криви макарони.

 

Е, не ни остава нищо друго, освен да се уповаваме на олимпйския принцип. Поне участвахме в състезанието, нали?

 

 

Колаж: Иван Червенков (https://www.facebook.com/TheRedIvan)

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.