Жена набила 75-годишния си съпруг в Стара Загора, арестуваха я

Жена набила 75-годишния си съпруг в Стара Загора, арестуваха я

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
18.11.2024 17:13
732
0

Жена набила 75-годишния си съпруг в Стара Загора, арестуваха я. Случаят е от 15 ноември, пише bTV. Възрастният мъж подал сигнал в МВР, че на същата дата съпругата му – 61-годишна, след скандал употребила сила спрямо него. Оказана му е била медицинска помощ на място.

Възрастната жена е задържана за срок до 24 часа. Започнато е разследване.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.