Инцидент пред столичното 51 СУ "Елисавета Багряна" вчера следобед по чудо се размина без жертви, след като лек автомобил "Опел" отнесе няколко антипаркинг колчета и метален стълб с пътни знаци, съобщава Dir.bg.

Водачката изгубила контрол над управлението, качила се с колата на тротоара, сгънала колчетата и изтръгнала металния стълб със знаци, непосредствено срещу пешеходна пътека.
За щастие по това време по тротоара нямало минаващи ученици, и инцидента се разминал без пострадали.
Водачката обяснила, че се е паникьосала и объркала педалите.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!