Жена отнесе колчета и знаци на тротоар до столично училище, объркала педалите

Жена отнесе колчета и знаци на тротоар до столично училище, объркала педалите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.06.2019 4:25
58
0

Инцидент пред столичното 51 СУ "Елисавета Багряна"  вчера следобед по чудо се размина без жертви, след като лек автомобил "Опел" отнесе няколко антипаркинг колчета и метален стълб с пътни знаци, съобщава Dir.bg.

 

 

""

 

 

Водачката изгубила контрол над управлението, качила се с колата на тротоара, сгънала колчетата и изтръгнала металния стълб със знаци, непосредствено срещу пешеходна пътека. 
 

За щастие по това време по тротоара нямало минаващи ученици, и инцидента се разминал без пострадали.

 

Водачката обяснила, че се е паникьосала и объркала педалите.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.