На скоро ви разказахме за малкия Мони, който имаше нужда от помощ. Ученици от Перник организираха благотворителен концерт, за да съберат средства за лечението му.
Нашият репортер Влади Василев се срещна отново с Мони и семейството му. Той е щастлив, защото сумата, която беше необходима за лечението му е събрана.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!