Фирма остави един блок без асансьор, собственикът се оправдава

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.11.2016 16:56
164
0

Продължаваме темата със строителната фирма, която не е довършила работата си в блок в квартал "Манастирски ливади" и е оставила хората без асансьор вече 5 години.

 

СТРОИТЕЛНА ФИРМА ОСТАВИ ЦЯЛ БЛОК БЕЗ АСАНСЬОР

 

Нашата репортерка Ева Веселинова се срещна с управителя на фирма "БУЛКОМ Х" Дамян Христов. Вижте какво се случи след приятната изненада на Ева.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.