През почивните дни много хора пожелаха да дарят кръв, за пострадалите в Хитрино. Но се оказа, че много от центровете за кръводаряване, както и спешният телефон 112 не отговарят.
След трагичния инцидент премиерът в оставка Бойко Борисов призова да се дари кръв, защото болницата в Шумен има нужда.
Потърси ни момче от Велико Търново, което е искало да помогне, но се е сблъскал с българската действителност. Вижте повече във репортажа на Митко Върбанов.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!