Коне по централните улиците или как Ботевград стана част от Дивия Запад

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.12.2016 15:35
198
0

Отиваме в Ботевград, където из центъра масово се разхождат безстопанствени коне. Гледката е доста нетипична за град, особено европейски. Повечето жителите на града са доста обезпокоени от наличието на безстопанствени животни по улиците.

 

Деян Николов, директор на дирекция "Сигурност и обществен ред" обясни, че една от основните цели на общината в момента е да се справят с тези коне. Николов обеща пред "Господари на ефира", че повече няма да се допусне конски тропот из централните улици. 

 

Какво казаха хората от Ботевград и думите на Деян Николов, вижте във видеото.

 

Вижте още:

КОНЕ ПО УЛИЦИТЕ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.