Кучета бедстват на минусови температури

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.01.2017 20:16
234
0

Отиваме във Бургас, където се натъкнахме на бедстващи в студа кучета.

 

Животните са завързани на синджир при минусови температури. Нашият репортер Стойчо Иванов се срещна със Стилян Георгиев от дирекция "Околна среда" към общината, за да се предприемат най-полезните действия за кучетата. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.