Отиваме във Бургас, където се натъкнахме на бедстващи в студа кучета.
Животните са завързани на синджир при минусови температури. Нашият репортер Стойчо Иванов се срещна със Стилян Георгиев от дирекция "Околна среда" към общината, за да се предприемат най-полезните действия за кучетата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!