Министър, който не е встъпил в длъжност, подписва договор свързан с концесията за златодобив в трънско

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.01.2017 18:50
134
0

Връщаме се към темата със златодобива в трънския край. Въпросът е дали е добре, или не е добре да се развива минното дело. Нашият репортер Дани Йорданов неуморно следи темата, а хората от града са достигнали до нови скандални разкрития по случая. Румяна Боянова, като е председател на сдружение "Трън" разказва пред камерата ни за нередности при подписване на договори.

 

Оказва се, че документи са подписвани със задна дата, само и само да се добива злато.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.