Министърът на транспорта: Можем да отнемем лиценза на копърките

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.06.2015 19:12
111
0

Министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски застана пред камерата на Господари на ефира, за да коментира темата с такситата копърки, които не спират да жилят клиентите си с огромни сметки.

 

Министър Московски е категоричен, че на копърките в София са правени многократни проверки и дори имат актове за нарушения. „До седмица може да се окаже, че лицензът им е отнет”, заявява още Ивайло Московски пред нашия репортер Влади Василев.

 

Вижте в поредното видео по темата какво още си казаха двамата.

 

Още за такситата копърки:

 

Колко взимат викачите на копърките?

 

Шофьор на копърка плаши наш репортер с шутове

 

Словесна схватка с шефа на копърките Яне Янков и викачите

 

Инспектори от "Автомобилна администрация" глобяват наглите таксита

 

Шофьор на копърка взима нереална сума на наше подставено лице

 

Таксиджийската схема за извозване на чужденци

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.