“МИС БЪЛГАРИЯ“ – 2009 АНТОНИЯ ПЕТРОВА СЪС “ЗЛАТЕН СКУНКС“

“МИС БЪЛГАРИЯ“ – 2009 АНТОНИЯ ПЕТРОВА СЪС “ЗЛАТЕН СКУНКС“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.09.2014 12:19
201
0

 

 

“Мис България” – 2009 Антония Петрова е поредният отличен със “Златен скункс” от “Господари на ефира”.

Причината да заслужи статуетката е нейна публикувана във фейсбук реплика, в която пише, че обожава животните, но още повече обича да ги носи! А както знаем спечеленият от г-ца Петрова конкурс “Мис България”  през 2009г. е бил посветен на каузата за опазване на диви животни.

Как реагира Антония Петрова на статуетката от “Господарите” ще видим в понеделник вечер.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.