Община Бургас оправя канализацията на хората в с. Маринка след репортаж на Господарите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.10.2016 18:31
223
0

Скъпи приятели, вчера ви разказахме за един голям проблем с канализацията в село Маринка. При чисто нова канализация, че и пречиствателна станция даже, се оказа, че доста от жителите не могат да ги използват.

 

УТОЧНЕНИЕ ОТ МОСВ ВЪВ ВРЪЗКА С РЕПОРТАЖ НА ГОСПОДАРИТЕ

 

Нашият репортер Стойчо се срещна с Жечо Петров от дирекция "Строителство" в община Бургас. Г-н Петров дава обещание, че до края на месеца проблемът ще бъде оправен. Надяваме се, че той ще спази обещанието си, за да могат всички жители на село Маринка да се възползват от новата придобивка. 

 

Гледайте първата част на тази тема:

 

НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ ЗА КАНАЛИЗАЦИЯ?

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.