Ще се запознаете с поредната фирма, която взима пари за доставка на стоки без изобщо да доставя стоките. Става въпрос за добре познатата ни вече фирма "Ломбард". Ще ги гоним до дупка, но лошата новина е, че излъганите хора вероятно никога няма да получат парите си, точно заради безхаберието на институциите и дупките в закона.
Гледайте 3-та част на репортажа тук.
Още от Репортажи
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!