Отиваме в Русе и по-точно на медийния фестивал "Българската Европа". Там е нашият репортер Митко Върбанов, а поводът е поредната награда за екипа на "Господари на ефира". Благодарим на всички, които са оценили работата ни. Ще продължаваме да работим в полза на хората.
Още от Репортажи
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!