Скъпи приятели, докато тече разследването за случилото се в Хитрино, към "Господари на ефира" се обърна майката на загинало момче, което е работело за фирмата превозвач.
Инцидентът с Милен се е случил през януари тази година. Той е бил изпратен командировка във Варна. Там при неясни обстоятелства момчето изгаря от волтова дъга. Тогава обяснили на майката на Милен, че трагедията се случила, когато той се качил на вагона-цистерна, за да си прави селфи.
ХИТРИНО СЛЕД ЗЛОПОЛУЧНИЯ ИНЦИДЕНТ - КАДРИ ОТ ДРОН
Почернената родителка обаче е категорична, че това не е вярно и че крият нещо около смъртта на детето й.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!