Скъпи приятели, получихме сигнал, че пациенти, които се настаняват в държавните санаториуми задължително трябва да платят застраховка, макар да не са длъжни.
Наше подставено лице реши да постъпи в санаториума "Св. Мина" във Вършец. Оказа се, че трябва да плати специална застраховка.
Кой печели от това пациентите на санаториумите да плащат допълнителни такси, ще провери репортерът Дани Йорданов.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!