Софиянци са принудени да живеят в рушащ се общински блок, общината не им помага

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.05.2018 16:59
256
0

Скъпи приятели, към нас се обърнаха жители на столичния квартал "Военна рампа". Те живеят в блок, който е претърпял пожар през 2015 г.

 

От тогава общинският блок тече отвсякъде и е пред разрушаване.

 

Въпреки обещанията на общината, че живущите вътре ще бъдат изведени от блока, докато не бъде оправен, такова нещо не се случва до ден днешен.

 

Хората споделят, че се страхуват да живеят в този блок, защото състоянието му е критично.

 

Кметът на район "Сердика" е наясно с големия проблем, но до момента нищо не е направил. След като разговаря с хората, репортерът ни Влади Василев се разходи вътре в блока и стана свидетел на покъртителни картини.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.