Строителна фирма остави цял блок без асансьор

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.11.2016 16:54
123
0

Нашата репортерка Ева Веселинова отиде в квартал "Манастирски ливади", за да провери защо нова кооперация, която трябва да има асансьор, все още няма такъв.

 

Жителите на блока имат акт 16 и в договорите им пише, че трябва да имат асансьор, но вече 5 години хората са принудени да се качват по стълбите.

 

Ето какво разказаха те.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.