Тази вечер в „Господари на ефира“...

Тази вечер в „Господари на ефира“...

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.09.2014 12:20
52
0

ще видим поредното продължение на репортажа за пловдивските общинари, които не спазват правилата. Ще видим и как полицаите не се съобразяват със закона, както и какви наказания има в САЩ за неправилно шофиране. Ще получим тройна доза адреналин в блиц-интервю с трите Адреналинки – Вики, Ками и Пепи. Ще видим и още три моми, на които темата за АЕЦ – Белене май не им е много интересна. На финала – редовната класация „Господар на седмицата“.  

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.