Смяната на часовото време от лятно към зимно не влияело само на биологичния часовник на хората. Оказа се, че влияе и на ...влаковете.
Учудени пътници сигнализираха, че при смяната на времето им се наложило да стоят един час във влака и да изчакват тръгване. Защо обаче в 21 век съществува подобна безумна система и каква е практиката в чужбина- вижте сами!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!