Защо чиновници набързо умъртвиха четири кончета и две кучета?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.01.2017 20:20
108
0

Скъпи приятели, обръщаме поглед към една новина, която потресе много хора. Четири кончета бяха умъртвени набързо, защото е по-лесно.

 

Собствениците на животните разказаха какво се е случило пред нашата камера, а репортерът ни Влади Василев се срещна с доктор Пенчо Каменов директор на Областна дирекция безопасност на храните гр. София. Доктор Каменов твърди, че е спазил закона, а собствениците им са нарушили правилата за превоз на животните.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.