Жител на Пловдив се оказва виновен за грешка на общината?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.11.2016 16:56
154
0

Преди време ви разказахме за човек, чиято кола пострада от паднала на шосето опасна жица. Институциите обаче го намериха за виновен. 

 

Оказва се, че господинът е със съставен акт и трябва да заплати глобата си.

 

Вижте какво разказва пострадалият пред нашия репортер във видеото.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.