Журналисти от в. "Стандарт" се обръщат към "Господари на ефира" заради невзети заплати

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
31.10.2016 21:03
110
0

Бивши журналисти от вестник "Стандарт" се обърнаха към Господари на ефира, за да се оплачат от факта, че не могат да получат заработеното от тях. Невзетите заплати са за няколко месеца, като поне 10 души от лятото насам са напуснали вестника. 

 

Апелираме собствениците на вестника да изплатят дължимото на всички журналисти. В противен случай как да очакваме журналистиката в България да отстоява истината и да се развива в правилната посока?

 

На разположение сме да чуем и гледната точна на вестника.

 

ПРЕС ПРОСОТО - 8

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.