Кирил Петков гласува в в 133 СУ "Александър Пушкин" в гр. София
Христо Иванов също гласува “за да не стане Пеевски премиер” (видео)
"Гласувах да не предадем надеждата, че България може да е нормална европейска държава,, където благата са разпределени по справедлив начин и всички имаме равен старт. Моят страх е, че има риск от голям брой купен и корпоративен вот, което означава, че ако не излязат всички българи да гласуват, рискът за родината ни е голям.", каза председателят на ПП.

"Залогът е, че сме на кръстопът. Или ще върнем България назад обратно, когато едни фигури разполагаха с държавата ни като бащиния или ще вървим напред.", каза Петков.
"Най-големият проблем е ако хората си останат вкъщи.", заяви още той.
Скъпи приятели, излезте и гласувайте по съвест. Вотът ви има значение! Подавайте ни сигнали за всякакви нередности и злоупотреби на gospodari.com.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!