Във фейсбук групата Забелязано в София се появи интересно видео от двора на столична гимназия.
Абитуриентите от Софийска математическа гимназия "Паисий Хилендарски" се сбогуваха със знамето на училището си в рокли и високи обувки.
Не става ясно защо момчетата са решили да се появят по този предизвикателен начин на празника по изпращане на випуска, но едно е видимо - всички много се забавляват.


За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!