Съдиите в първа професионално футболна лига явно още не са разбрали, че хегемонията на Лудогорец приключи и по стар навик не виждат очевидни нарушения за директен червен картон, извършени от играчите на разградчани.
В последния кръг Нахмиас от Лудогорец изрита Годой от ЦСКА с бутоните в гърдите. Както гласи старият футболен израз „аз съм с очила – видех оттука“, всички видяха освен главният рефер Арсов и този на VAR – Минев. Крайно незадоволителното им представяне завърши с наказание.
Ние Ви припомняме и кунг-фу ритник на Козмин Моци срещу играч на червените отпреди 12 години; старите навици, както се казва, са втора природа.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!