Не става ясно какво прави това агънце в квартал Хаджи Димитър в София и по посред нощ, но едно е сигурно - то предизвика паника в движението и много усмивки в хората, които са го видели.
Надяваме се историята да завърши благополучно и животинчето да намери други, по-зелени места, за разходка.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!