13-годишно дете се запали при игра с бензин в центъра на Монтана

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
11.03.2025 18:30
2182
0

13-годишно дете се запали в центъра на Монтана при игра с бензин. Малко след 17 ч. група деца се опитали да свалят стикери от своите велосипеди като ги запалят с бензин. Огънят обхванал и пластмасовата туба със запалителна течност и тя избухнала. Пламъците тръгнали по крака на едно от децата, пише NOVA.

18-годишен младеж видял случката от близко заведение, реагирал първи и изгасил момчето. На място дошли линейка, полиция и пожарна. Запалилото се дете е закарано в болницата с изгаряния.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.