Кризата в Байерн Мюнхен се задълбочава

15.02.2024 г.
11
0

Байерн Мюнхен загуби с 0:1 гостуването си на Лацио в първи осминафинален мач в Шампионска лига, съобщава Gong.bg. Единственият гол в мача вкара Чиро Имобиле в 69-ата минута от дузпа, при която червен картон получи Дайо Упамекано.

Баварците не успяха да се разпишат във втори пореден мач, а по-лошото е, че не създадоха и сериозни опасности пред Иван Проведел. Възпитаниците на Томас Тухел затвърдиха слабата си форма и допуснаха втора загуба след поражението с 0:3 от Байер Леверкузен. Римските орли приеха инициативата в мача и опитаха да изненадат съперника си на контраатака.

източник: X / Lazio

Моуриньо учи немски и се стяга за Байерн

Именно при такава в 66-ата минута Дайо Упамекано фаулира Густав Исаксен, при което се стигна до дузпа за домакините и изгонване на французина. До края на мача италианският отбор създаде още две добри възможности, но Фелипе Андерсон и Педро не успяха да се разпишат.