Получихме пореден сигнал за насилие над животно, който Боби Ваклинов веднага се зае да провери. Питаме се докога никой няма да поема отговорност за беззащитните животни? Трябва ли да гледаме как хора избиват комплексите си върху животните? Нека си припомним какво казват психолозите, а именно, че този който днес посяга на животни, утре ще посегне на човек!
Включете се в инициативата ЗА СЪЗДАВАНЕ НА ЗООПОЛИЦИЯ, за да търсим отговорност на насилниците!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!