Борисов с първа реакция след очакваната победа. Лидерът на ГЕРБ обнови корицата във Facebook страницата си, с която изрази благодарност към своите избиратели.
"Никой не постига успех, без да признае помощта на другите. Уверените признаваме тази помощ с благодарност. Благодаря ви, ГЕРБ! Благодаря и на всички, които ни подкрепихте!", написа към снимката Бойко Борисов.
Потребителите в социалната мрежа побързаха да му честитят победата, нищо че официалните резултати ще бъдат обявени утре.
Ясни са първите изборни резултати от exit poll-овете (видео)

Е, скъпи приятели, оплаквахме се от ГЕРБ и отново си я избрахме! Честито! Унизително ниска избирателна активност, която води до очакван резултат... Нищо учудващо!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!