Футболистите на "Ботев" Враца се надъхват с хоро преди заключителните мачове в Първа лига. На последната тренировка преди срещата с "Локомотив" София на помощния терен под ритмите на "Бяла роза" в изпълнение на Славка Калчева играчите и целият щаб показаха умения.
Люпобитен момент беше и фактът, че част от чужденците също демонстрираха, че са запознати с родните ритми.
Ако Роналдо играеше в “Ботев” (Враца) (ИНТЕРВЮ)

А от "Ботев" написаха:
Готови сме за мача... Всички заедно... като юмрук![]()
Българско хоро ни вдъхнови преди домакинството на Локомотив София във вторник![]()
Очакваме ви на стадиона... имаме нужна от вас... победа и
точки ![]()
![]()
С Ботевска воля, с Ботевски дух![]()
Видео: facebook
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!