На трето място в Гледам и не вярвам на ушите си застават момчетата, които се возят на един мотор и то без каски.
Не стига, че пестят от място, но и използват само една гума. Гледаме и не вярваме на ушите си.
На трето място в Гледам и не вярвам на ушите си застават момчетата, които се возят на един мотор и то без каски.
Не стига, че пестят от място, но и използват само една гума. Гледаме и не вярваме на ушите си.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!