Мъж разкри какво се случва със зъбите му, след като не ги е мил 20 години, пише LadBible.
Повечето от нас едва ли са обичали да си мият зъбите, като са били деца. Вероятно желанието ни да изградим този хигиенен навик тогава щеше да е по-голямо, ако бяхме видели състоянието на зъбите на този човек. Той не е мил своите цели 20 години.
Историята на Джей
През 2017 година в телевизионно шоу за най-смущаващите неща, които хора са причинили на тялото си, 21-годишният Джей разказва, че е пренебрегвал зъбите си.
„През годините съм ял вредна храна, пил съм много газирани напитки и всъщност не съм се грижил за тях." сподели той пред екипа на шоуто по Канал 4.
"Не съм ги четкал, нито използвал конци, или нещо подобно."
Както можете да видите, това си личи:


Резултатът от липсата на зъбна хигиена
За съжаление на Джей, отказът му да си измие зъбите и не особено добрата диета са довели до пълното разрушаване на резците му.
Изследвайки зъбите на Джей, зъболекарят д-р Джеймс Ръсел каза: "Вие не страдате от заболяване на венците или нещо такова … това е просто гниене."
Едва 30% от българите си мият зъбите (видео)
Очевидно Джей е имал проблеми с доверието към зъболекарите, тъй като зъбите му непрекъснато се влошават.
В крайна сметка посещението при зъболекар е неприятен момент за много хора. Едва ли някой мечтае да прекара следобеда си с човек, който да му рови с различни инструменти в устата.

Джей признава, че никога не е бил мотивиран да мие зъбите си. Когато е бил по-млад това не го е притеснявало. С годините обаче осъзнал, че е време за промяна.
По време на участнието му в телевизионното шоу, д-р Джеймс му е казал, че трябва да промени начина си на живот, ако иска новоизградените му зъби да оцелеят.
Младият мъж получи нови фасети и сега изглежда далеч по-добре.
Мъж разкри какво се случва със зъбите му, след като не ги е мил 20 години
Източник: LadBible.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!